Hudební a divadelní dílna – Theatrum Kuks

Domů Fóra Koncerty a zajímavé akce Hudební a divadelní dílna – Theatrum Kuks

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Lenka Hlubinková a poslední změna proběhla před 3 měsíců, 1 týden.

Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #11490 Odpověď

  Lenka Hlubinková
  Klíčník

  JIŘÍ JELÍNEK & TOMÁŠ ALFERI: DIVADELNÍ A HUDEBNÍ DÍLNA – JÁ, PÍSNIČKA 0. 19. – 25. 8. 2019 v Kuksu

  Jak vypadala „Já, písnička“ před 300 lety? Kancionál Slavíček rájský, vlastně takový velmi rozsáhlý zpěvník (obsahuje více než 800 písní – pro srovnání, The Rolling Stones mají celkem okolo tři sta sedmdesáti písniček), sestavoval farář Jan Josef Božan. Vyšel tiskem roku 1719 v Hradci Králové za vydatné finanční pomoci hraběte Františka Antonína Šporka a má letos výročí 300 let od vzniku.

  Tuhle bichli plnou not a slov jsme dali do rukou režisérovi/loutkářovi Jiřímu Jelínkovi a muzikantovi/skladateli Tomáši Alferimu. V divadelní a hudební dílně, které budou nejprve probíhat zvlášť, ale ke konci se spojí a vznikne společné představení, budete s lektory hledat současný autorský pohled na zašlou krásu starých časů a pomocí loutek, předmětů, zvuků, tónů a ozvěn rozžívat a rozeznívat Kuks.

  Bude to výzva! Obě dílny se ponesou samozřejmě ve znamení „loutky – humor – hudba“! Pojďte se v tom BARO(k)CHNIT!

  KDY? 19. – 25. 8. 2019
  KDE? Hospitál Kuks
  ZA KOLIK? 3000 Kč
  KAPACITA? 10 účastníků v každé dílně
  CO ZA TO? Cena zahrnuje pětidenní workshop , ubytování od pondělí 19. 8. v hospitálu Kuks (dvou a třílůžkové pokoje, postele, sociální zařízení, kuchyňka a lednička included!) až do konce festivalu (tedy do 25. 8.), a volný vstup na veškeré festivalové produkce (po usazení všech diváků s festivalovými pasy a vstupenkami se budete moci posadit na volná místa či na přístavky, případně na stání) – vyjma vybraných akcí. Dílny jsou vhodné od patnácti let.

  REGISTRACE JE MOŽNÁ DO 30. 7. 2019!
  ——-> bit.ly/dilnasjelinkem
  ——-> bit.ly/dilnasalferim

  Více viz.

  theatrum-kuks.cz/workshopy
  facebook.com/dilnasjelinkem
  facebook.com/dilnasalferim

   

Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)
Odpovědět: Hudební a divadelní dílna – Theatrum Kuks
Informace o Vás:
Úvod > Témata > Hudební a divadelní dílna – Theatrum Kuks