Divadlo Archa – nabídka pro studenty

Domů Fóra Koncerty a zajímavé akce Divadlo Archa – nabídka pro studenty

Zvolené téma obsahuje celkem 0 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Lenka Hlubinková a poslední změna proběhla před 9 měsíců, 2 týdnů.

Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #5230

  Lenka Hlubinková
  Klíčník

  Omar Carrum — Momentum

  Dvoudenní dílna 12. a 13. května 2018 / v angličtině. „Dílna má za cíl integrovat tréninkový systém CONTINUUM, ESCript improvisation a Partnering. Prostřednictvím velmi specifického využití impulsu, zemské přitažlivosti, rychlosti, fyzických principů, jednoduchých akcí a trvalého svalového a skeletálního vědomí, účastnící dílny docílí rtuťovité pohybové kvality. Získání těchto nástrojů vylepší komunikační kanály výrazu mezi vnitřním světem performera a pozorovatelem“. Dílna je určena studentům tance, profesionálním tanečníkům, hercům a performerům, kteří mají vyspělé povědomí vlastního těla. Více informací zde.

   

  Frank van de Ven — Strands of Movement and Language / Vlákna pohybu a jazyka

  dvoudenní dílna 19. a 20. května 2018 / v angličtině

  “Budeme se zabývat pohledem na symbiotický vztah jazyka a pohybu z perspektivy tréninku Body Weather / Počasí těla. Vokální a fyzické škále můžeme rozumět jako ekvivalentu vztahu mysli a těla. Budeme sledovat, jak naše tělo a mysl spolu fungují. Prozkoumáme cesty jak je rozpojit, znovu spojit a využít to, co jsme objevili, pro divadelní a taneční improvizaci.” Dílna je určena každému, kdo chce zkoumat vztah těla a jeho fyzické přítomnosti, praktikujícím tanečníkům, divadelníkům a těm, kdo se zabývají fyzickým divadlem. Více informací zde.

   

  Wim Vandekeybus a Ultima Vez – Go Figure Out Yourseld (Přijďte si na to sami)

  Go Figure Out Yourself  zkoumá hranice mezi diváky a performery. Jednoduchým pohybem ve volném prostoru se stáváte součástí kolektivního happeningu. Představení Go Figure Out Yourself  nabízí víc otázek než odpovědí. Pomalost skupiny vytváří kontrast k rychlosti jedince. Celek je víc než pouhý součet všech částí. A všechno je samo sebou.  10.-12. května, 20:00. Více informací zde.

  Studenti uměleckých a uměnovědných škol za 50Kč! Kapacita omezena.

   

Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)

Téma ‘Divadlo Archa – nabídka pro studenty’ je pro vkládání nových příspěvků uzavřené.

Úvod > Témata > Divadlo Archa – nabídka pro studenty