Ústav hudební vědy se připojuje k protestům za lepší podmínky akademické práce

Ústav hudební vědy FF UK se připojuje k protestní iniciativě Hodina pravdy za lepší podmínky pro univerzitní výuku humanitních a společenských věd, která se uskuteční 28. 3. 2023.

Výuka se v tento den plošně neruší a proběhne podle dohody s konkrétními vyučujícími. Studenti a studentky, kteří by se v době výuky chtěli zúčastnit doprovodného programu, jsou omluveni. Od 14 hodin je děkanské volno.

V rámci doprovodného programu v aule FF UK vystoupí po 10. hodině dopoledne Tereza Havelková s příspěvkem Opera v mediálním věku.

Vyzýváme všechny studenty a studentky, absolventy a absolventky, příznivce a příznivkyně, aby podle svých možností zvážili svou účast na protestním pochodu od 15 hodin z nám. Jana Palacha k soše TGM na Pražském hradě.

Úvod > Aktuality > Ústav hudební vědy se připojuje k protestům za lepší podmínky akademické práce